Webform Alternate UI (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Body
km: តួ

en: Previous
km: មុន

en: Next
km: បន្ទាប់

en: E-mail
km: អ៊ីមែល

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Help text
km: អត្ថបទ​ជំនួយ

en: Field
km: វាល

en: Label
km: ស្លាក

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: Text field
km: វាល​អត្ថបទ
