Webform Alternate UI (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (28 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Subject
lv: Temats

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Help text
lv: Palīdzības teksts

en: Field
lv: Lauks

en: Label
lv: Etiķete

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Submission information
lv: Iesnieguma informācija

en: To
lv: Kam

en: Fields
lv: Lauki

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Clear
lv: Notīrīt

en: Text field
lv: Teksta lauks

en: Webform
lv: Webforma

en: Go back to the form
lv: Atpakaļ uz anketu

en: Remove field
lv: Noņemt lauku

en: Properties
lv: Īpašības

en: File upload
lv: Faila augšupielāde

en: Submit button text
lv: Nosūtīšanas pogas teksts

en: Thank you, your submission has been received.
lv: Paldies, jūsu anketa ir saņemta.

en: Form settings
lv: Formas iestatījumi
