Webform Alternate UI (7.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараах

en: E-mail
mn: Цахим хаяг

en: Delete
mn: Устгах

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Help text
mn: Тусламж текст

en: Field
mn: Талбар

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Text field
mn: Текст талбар
