Webform Alternate UI (7.x-1.0-alpha1) - en to or translation catalogue (7 entries)

en: Previous
or: ପୂର୍ବ

en: Next
or: ପର

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Subject
or: ବିଷୟ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି
