Webform Alternate UI (7.x-1.0-alpha2) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Body
am: አካል

en: Next
am: ቀጣይ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Help text
am: የእርዳታ ጽሑፍ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Configure
am: ውቀር

en: Clear
am: አጥራ
