Webform Alternate UI (7.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (23 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Previous
ar: السابق

en: Next
ar: التالي

en: E-mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Subject
ar: الموضوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Enabled
ar: مفعل

en: Help text
ar: نص المساعدة

en: Field
ar: الحقل

en: Label
ar: التسمية

en: Configure
ar: ضبط

en: Submission information
ar: معلومات الإرسال

en: To
ar: إلى

en: Fields
ar: الحقول

en: Advanced
ar: متقدم

en: Clear
ar: مسح

en: Text field
ar: خانة نصية

en: Fieldset
ar: مجموعة حقول

en: Form settings
ar: إعدادات الاستمارة

en: Show a confirmation message
ar: إظهار رسالة تأكيد
