Webform Alternate UI (7.x-1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (18 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: E-mail
bg: Е-поща

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Subject
bg: Тема

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Enabled
bg: Активиран

en: Help text
bg: Помощен текст

en: Field
bg: Поле

en: Label
bg: Заглавие

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: To
bg: До

en: Clear
bg: Изчисти

en: Text field
bg: Текстово поле

en: Date:
bg: Дата:
