Webform Alternate UI (7.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (35 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: E-mail
ca: Correu electrònic

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Subject
ca: Assumpte

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Help text
ca: Text d'ajuda

en: Field
ca: Camp

en: Label
ca: Etiqueta

en: Configure
ca: Configura

en: Submission information
ca: Informació d'enviament

en: To
ca: Per

en: Fields
ca: Camps

en: Advanced
ca: Avançat

en: Clear
ca: Neteja

en: Text field
ca: Camp de text

en: Webform
ca: Formulari web

en: submission(s)
ca: enviament(s)

en: Go back to the form
ca: Torna al formulari

en: Remove field
ca: Eliminar camp

en: Radio buttons
ca: Botons d'opció

en: Properties
ca: Propietats

en: File upload
ca: Càrrega de fitxer

en: Submit button text
ca: Text del botó d'enviament

en: Thank you, your submission has been received.
ca: Gràcies, l'enviament s'ha realitzat correctament.

en: Fieldset
ca: Conjunt de camps

en: Form settings
ca: Configuració del formulari

en: Page break
ca: Salt de pàgina

en: Hidden field
ca: Camp ocult

en: The email address %mail is not valid.
ca: L'adreça de correu electrònic %mail no és vàlida.

en: Create a block
ca: Crea un bloc
