Webform Alternate UI (7.x-1.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (23 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Previous
cy: Cynt

en: Next
cy: Nesaf

en: E-mail
cy: E-bost

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Subject
cy: Testun

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Help text
cy: Testun cymorth

en: Field
cy: Maes

en: Configure
cy: Ffurfweddu

en: To
cy: I

en: Fields
cy: Meysydd

en: Advanced
cy: Uwch

en: Clear
cy: Clir

en: Text field
cy: Maes testun

en: Webform
cy: Ffurf gwe

en: Go back to the form
cy: Ewch yn ôl i'r ffurflen

en: Properties
cy: Priodweddau

en: Submit button text
cy: Cyflwyno botwm testun

en: Thank you, your submission has been received.
cy: Diolch, cafodd eich cyflwyniad ei dderbyn.
