Webform Alternate UI (7.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (31 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: E-mail
et: E-post

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Subject
et: Teema

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Enabled
et: Lubatud

en: Help text
et: Abitekst

en: Field
et: Väli

en: Label
et: Nimetus

en: Configure
et: Seadistus

en: Submission information
et: Vastuse andmed

en: To
et: Kellele

en: Fields
et: Väljad

en: Advanced
et: Täpsem

en: Clear
et: Tühjenda

en: Text field
et: Tekstiväli

en: Webform
et: Veebivorm

en: submission(s)
et: vastus(ed)

en: Go back to the form
et: Tagasi vormi juurde

en: Remove field
et: Eemalda väli

en: Properties
et: Omadused

en: Submit button text
et: Saatmise nupu tekst

en: Thank you, your submission has been received.
et: Täname, teade on edastatud.

en: Form settings
et: Vormi seaded

en: Hidden field
et: Varjatud väli

en: The email address %mail is not valid.
et: E-posti aadress %mail ei ole korrektne.

en: Create a block
et: Loo plokk
