Webform Alternate UI (7.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (30 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: E-mail
he: אימייל

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Subject
he: נושא

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Enabled
he: מופעל

en: Help text
he: טקסט עזרה

en: Field
he: שדה

en: Label
he: תווית

en: Configure
he: הגדרות

en: Submission information
he: מידע מהטפסים שנשלחו

en: To
he: אל

en: Fields
he: שדות

en: Advanced
he: מתקדם

en: Clear
he: ניקוי

en: Text field
he: שדה טקסט

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Go back to the form
he: חזרה לטופס

en: Remove field
he: הסרת שדה

en: Properties
he: מאפיינים

en: File upload
he: העלאת קבצים

en: Submit button text
he: כיתוב על כפתור הביצוע (Submit button)

en: Thank you, your submission has been received.
he: תודה, המידע ששלחת התקבל.

en: Form settings
he: הגדרות טופס

en: Page break
he: מעבר עמוד

en: Create a block
he: יצירת בלוק
