Webform Alternate UI (7.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Previous
is: Fyrri

en: Next
is: Næsta

en: E-mail
is: Netfang

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Enabled
is: Virkt

en: Help text
is: Hjálpartexti

en: Field
is: Svæði

en: Label
is: Merking

en: Configure
is: Stilla

en: To
is: Til

en: Fields
is: Svæði

en: Advanced
is: Ítarlegt

en: Clear
is: Hreinsa

en: Text field
is: Textareitur
