Webform Alternate UI (7.x-1.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (18 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Previous
kn: ಹಿಂದಿನ

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: E-mail
kn: ಈ ಮೈಲ್

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Configure
kn: ಸ್ವರೂಪಿಸು

en: To
kn: ಗೆ

en: Advanced
kn: ಸುಧಾರಿತ

en: Clear
kn: ತೆರವುಗೊಳಿಸು

en: Date:
kn: ದಿನಾಂಕ:

en: Properties
kn: ಗುಣಗಳು
