Webform Alternate UI (7.x-1.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (17 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Previous
nn: Forrige

en: Next
nn: Neste

en: E-mail
nn: E-post

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Subject
nn: Emne

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Help text
nn: Hjelpetekst

en: Field
nn: Felt

en: Label
nn: Etikett

en: Configure
nn: Konfigurer

en: To
nn: Til

en: Fields
nn: Felt

en: Text field
nn: Tekstfelt
