Webform Alternate UI (7.x-1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: E-mail
sl: E-naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Subject
sl: Zadeva

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Help text
sl: Besedilo za pomoč

en: Field
sl: Polje

en: Label
sl: Oznaka

en: Configure
sl: Nastavi

en: To
sl: Za
