Webform Alternate UI (7.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (35 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Previous
sv: Föregående

en: Next
sv: Nästa

en: E-mail
sv: E-post

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Subject
sv: Ämne

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Help text
sv: Hjälptext

en: Field
sv: Fält

en: Label
sv: Etikett

en: Configure
sv: Konfigurera

en: Submission information
sv: Information om inlägg

en: To
sv: Till

en: Fields
sv: Fält

en: Advanced
sv: Utökad

en: Clear
sv: Rensa

en: Text field
sv: Textfält

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Go back to the form
sv: Gå tillbaka till formuläret

en: Remove field
sv: Ta bort fält

en: Radio buttons
sv: Envalsknappar

en: Properties
sv: Egenskaper

en: Download file
sv: Ladda ned fil

en: File upload
sv: Uppladdning av fil

en: Submit button text
sv: Text på skicka-knapp

en: Thank you, your submission has been received.
sv: Tack, ditt inlägg har tagits emot.

en: Fieldset
sv: Fältgrupp

en: Form settings
sv: Inställningar för formulär

en: Page break
sv: Sidbrytning

en: Hidden field
sv: Dolt fält

en: The email address %mail is not valid.
sv: E-postadressen %mail är inte giltig.

en: Create a block
sv: Skapa ett block
