Webform Alternate UI (7.x-1.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (24 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Previous
bo: གོང་གི

en: Next
bo: འོག་མ

en: E-mail
bo: གློག་ཡིག

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Help text
bo: རོགས་རམ་ཡིག་ཆ

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: To
bo: སྐུར་ས

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: Clear
bo: གཙང་སེལ

en: Text field
bo: ཡི་གེའི་གནས་ཁོངས

en: Remove field
bo: གནས་ཁོངས་གསུབ་པ

en: Properties
bo: གཏོག་གཤིས།

en: Submit button text
bo: ཡར་སྤྲོད་མཐེབ་ཀྱི་ཡི་གེ

en: Fieldset
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་སྡེ་ཚན

en: Create a block
bo: ལྷུ་ལག་ཞིག་གསར་འཛུགས
