Webform Alternate UI (7.x-1.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (20 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Next
eo: Sekva

en: E-mail
eo: Retpoŝto

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Subject
eo: Temo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Help text
eo: Helpa teksto

en: Field
eo: Kampo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Configure
eo: Agordu

en: To
eo: Al

en: Fields
eo: Kampoj

en: Advanced
eo: Specialaj

en: Text field
eo: Teksta kampo

en: Go back to the form
eo: Revenu al formularo

en: Thank you, your submission has been received.
eo: Dankon, via transsendo estis ricevita.
