Webform Alternate UI (7.x-1.0-alpha3) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Help text
kk: Анықтама

en: Field
kk: Өріс

en: Label
kk: Атауы

en: Configure
kk: Баптау

en: To
kk: Қайда

en: Fields
kk: Өрістер
