Webform Alternate UI (7.x-1.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (28 entries)

en: Body
sk: Text

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Subject
sk: Predmet

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Enabled
sk: Povolené

en: Help text
sk: Text pomocníka

en: Field
sk: Pole

en: Label
sk: Označenie

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: To
sk: Komu

en: Fields
sk: Polia

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: Text field
sk: Textové pole

en: Webform
sk: Webformulár

en: Go back to the form
sk: Vrátiť sa na formulár

en: Remove field
sk: Odstrániť pole

en: Date:
sk: Dátum:

en: Radio buttons
sk: Prepínacie tlačidlá

en: Properties
sk: Vlastnosti

en: Submit button text
sk: Text na tlačítku pre odoslanie

en: Thank you, your submission has been received.
sk: Ďakujeme, vaše odoslanie údajov bolo prijaté.

en: Fieldset
sk: Sada polí

en: Form settings
sk: Nastavenia formulára
