Webform Alternate UI (7.x-1.0-alpha4) - en to da translation catalogue (35 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Previous
da: Forrige

en: Next
da: Næste

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Subject
da: Emne

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Help text
da: Hjælpetekst

en: Field
da: Felt

en: Label
da: Etiket

en: Configure
da: Konfigurér

en: Submission information
da: Information om indsendelse

en: To
da: Til

en: Fields
da: Felter

en: Advanced
da: Avanceret

en: Clear
da: Ryd

en: Text field
da: Tekstfelt

en: Webform
da: Webformular

en: submission(s)
da: indendelse(r)

en: Go back to the form
da: Tilbage til formularen

en: Remove field
da: Fjern felt

en: Radio buttons
da: Radioknapper

en: Properties
da: Egenskaber

en: Download file
da: Download fil

en: File upload
da: Fil upload

en: Submit button text
da: Tekst på indsend-knap

en: Thank you, your submission has been received.
da: Tak, din indsendelse er modtaget.

en: Fieldset
da: Feltgruppe

en: Form settings
da: Formularer

en: Page break
da: Sideskift

en: Hidden field
da: Skjult felt

en: The email address %mail is not valid.
da: E-mail-adressen %mail er ikke gyldig.

en: Create a block
da: Opret en blok
