Webform Alternate UI (7.x-1.0-alpha4) - en to dz translation catalogue (13 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Previous
dz: ཧེ་མམ།

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: E-mail
dz: གློག་འཕྲིན།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Help text
dz: གྲོགས་རམ་ཚིག་ཡིག།

en: Configure
dz: རིམ་སྒྲིག་འབད་

en: To
dz: ལུ་
