Webform Alternate UI (7.x-1.0-alpha4) - en to gl translation catalogue (30 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Subject
gl: Asunto

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Enabled
gl: Activado

en: Help text
gl: Texto de axuda

en: Field
gl: Campo

en: Label
gl: Etiqueta

en: Configure
gl: Configurar

en: Submission information
gl: Información do envío

en: To
gl: Para

en: Fields
gl: Campos

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Clear
gl: Limpar

en: Text field
gl: Campo de texto

en: Webform
gl: Formulario web

en: Go back to the form
gl: Voltar ao formulario

en: Remove field
gl: Eliminar campo

en: Properties
gl: Propiedades

en: Submit button text
gl: Texto do botón de envío

en: Thank you, your submission has been received.
gl: Grazas, o seu envío foi recibido.

en: Fieldset
gl: Conxunto de campos

en: Form settings
gl: Axustes do formulario

en: The email address %mail is not valid.
gl: O enderezo de correo electrónico %mail non é válido.

en: Create a block
gl: Crear un bloque
