Webform Alternate UI (7.x-1.0-alpha4) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: E-mail
hy: Էլ. փոստ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Subject
hy: Թեմա

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Help text
hy: Օգնող տեքստ

en: Field
hy: Դաշտ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Configure
hy: կարգավորել

en: To
hy: Ում

en: Fields
hy: Դաշտեր
