Webform Alternate UI (7.x-1.0-alpha4) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Next
jv: Sakterusé

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Subject
jv: Subyek

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Enabled
jv: Urip

en: Help text
jv: Teks pitulungan

en: Label
jv: Judul

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: To
jv: Marang

en: Fields
jv: Field

en: Advanced
jv: Mahir

en: Text field
jv: Field tèks
