Webform Alternate UI (7.x-1.0-alpha4) - en to lt translation catalogue (31 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Subject
lt: Tema

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Help text
lt: Pagalbos tekstas

en: Field
lt: Laukelis

en: Label
lt: Etiketė

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Submission information
lt: Pateikimo informacija

en: To
lt: Iki

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Text field
lt: Teksto laukelis

en: Webform
lt: Web forma

en: Go back to the form
lt: Atgal į formą

en: Remove field
lt: Pašalinti laukelius

en: Radio buttons
lt: Akutė

en: File upload
lt: Failo įkėlimas

en: Submit button text
lt: Pateikimo mygtuko tekstas

en: Thank you, your submission has been received.
lt: Dėkojame jums, pateikimą gavome.

en: Fieldset
lt: Laukelių rinkinys

en: Form settings
lt: Formos nuostatos

en: The email address %mail is not valid.
lt: El. pašto adresas %mail yra negaliojantis.

en: Create a block
lt: Sukurti bloką
