Webform Alternate UI (7.x-1.0-alpha4) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: Body
mg: Votoatiny

en: Next
mg: Manaraka

en: E-mail
mg: Mailaka

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Clear
mg: Fafao
