Webform Alternate UI (7.x-1.0-alpha4) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Subject
sq: Subjekti

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Help text
sq: Tekst ndihmues

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: To
sq: Për
