Webform Alternate UI (7.x-1.0-alpha4) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Previous
th: ก่อนหน้า

en: Next
th: ถัดไป

en: E-mail
th: อีเมล

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: To
th: ถึง

en: Advanced
th: ขั้นสูง

en: Text field
th: ช่องข้อความ

en: Create a block
th: สร้างบล็อก
