Webform Alternate UI (7.x-1.0-alpha4) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: E-mail
ug: ئېلخەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Label
ug: بەلگە

en: To
ug: تاپشۇرۇپ ئالغۇچى

en: Advanced
ug: تەپسىلىي

en: Download file
ug: ھۆججەت چۈشۈرۈش
