Webform Alternate UI (7.x-1.0-alpha5) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Body
af: Teks

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: E-mail
af: E-pos

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Subject
af: Onderwerp

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Help text
af: Hulpteks

en: Configure
af: Verstel

en: To
af: Aan
