Webform Alternate UI (7.x-1.0-alpha5) - en to cs translation catalogue (32 entries)

en: Body
cs: Text

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Subject
cs: Předmět

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Help text
cs: Text nápovědy

en: Field
cs: Pole

en: Label
cs: Popisek

en: Configure
cs: Nastavení

en: Submission information
cs: Informace o odeslání

en: To
cs: Komu

en: Fields
cs: Pole

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Clear
cs: Vymazat

en: Text field
cs: Textové pole

en: Go back to the form
cs: Návrat do formuláře

en: Remove field
cs: Odstranit pole

en: Radio buttons
cs: Přepínací tlačítka

en: Properties
cs: Vlastnosti

en: File upload
cs: Nahrát soubor

en: Submit button text
cs: Text odesílacího tlačítka

en: Thank you, your submission has been received.
cs: Děkujeme, váš formulář byl doručen.

en: Fieldset
cs: Sada polí

en: Form settings
cs: Nastavení formuláře

en: Page break
cs: Zalomení stránky

en: Hidden field
cs: Skryté pole

en: The email address %mail is not valid.
cs: Emailová adresa %mail není platná.

en: Create a block
cs: Vytvořit blok
