Webform Alternate UI (7.x-1.0-alpha5) - en to eu translation catalogue (25 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: E-mail
eu: E-posta

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Subject
eu: Gaia

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Help text
eu: Laguntza testua

en: Field
eu: Eremua

en: Label
eu: Etiketa

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Submission information
eu: Bidalketari buruzko informazioa

en: To
eu: Nori

en: Fields
eu: Eremuak

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Clear
eu: Garbitu

en: Text field
eu: Testu eremua

en: Go back to the form
eu: Formulariora itzuli

en: Remove field
eu: Ezabatu eremua

en: Thank you, your submission has been received.
eu: Eskerrik asko, zure bidalketa jaso da.

en: Form settings
eu: Formularioaren ezarpenak

en: Page break
eu: Orri etenak
