Webform Alternate UI (7.x-1.0-alpha5) - en to fa translation catalogue (28 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Previous
fa: قبلی

en: Next
fa: بعدی

en: E-mail
fa: پست الکترونیکی

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Subject
fa: موضوع

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: توضیحات

en: Enabled
fa: فعال

en: Help text
fa: متن راهنما

en: Field
fa: فیلد

en: Label
fa: برچسب

en: Configure
fa: پیکربندی

en: To
fa: به

en: Fields
fa: فیلدها

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Clear
fa: پاک کردن

en: Text field
fa: فیلد متنی

en: Webform
fa: فرم ساز

en: Go back to the form
fa: بازگشت به فرم

en: Remove field
fa: حذف فیلد

en: Radio buttons
fa: دکمه‌های رادیویی

en: Download file
fa: دانلود فایل

en: Fieldset
fa: مجموعه فیلد

en: Form settings
fa: تنظیمات فرم

en: The email address %mail is not valid.
fa: نشانی پست الکترونیکی %mail معتبر نیست.

en: Create a block
fa: ایجاد بلوک
