Webform Alternate UI (7.x-1.0-alpha5) - en to fil translation catalogue (10 entries)

en: Body
fil: Nilalaman

en: Previous
fil: Nakaraan

en: Next
fil: Susunod

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Subject
fil: Paksa

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Configure
fil: Ayusin

en: To
fil: Para kay
