Webform Alternate UI (7.x-1.0-alpha5) - en to hi translation catalogue (18 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Previous
hi: पिछला

en: Next
hi: अगला

en: E-mail
hi: ई-मेल

en: Delete
hi: मिटायें

en: Submit
hi: जमा करें

en: Subject
hi: विषय

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Description
hi: उल्लेख

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Help text
hi: मदद के लिए जानकारी

en: Field
hi: क्षेत्र

en: Label
hi: लेबल

en: Configure
hi: विन्यास करें

en: To
hi: को

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Advanced
hi: विकसित

en: Clear
hi: साफ़ करें
