Webform Alternate UI (7.x-1.0-alpha5) - en to ku translation catalogue (17 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Previous
ku: پێشوو

en: Next
ku: دواتر

en: E-mail
ku: ئیمێل

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Help text
ku: دەقی یارمەتی

en: Field
ku: خانە

en: Label
ku: پێناس

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: To
ku: بۆ

en: Clear
ku: خاوێنکردنەوە

en: Text field
ku: خانەی دەق
