Webform Alternate UI (7.x-1.0-alpha5) - en to ml translation catalogue (14 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Previous
ml: മുന്നത്തെ

en: Next
ml: അടുത്തത്

en: E-mail
ml: ഈ-മെയിൽ

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Help text
ml: സഹായം

en: Field
ml: ഫീൽഡ്

en: Label
ml: അടയാളം

en: Configure
ml: സജ്ജമാക്കല്‍
