Webform Alternate UI (7.x-1.0-alpha5) - en to oc translation catalogue (26 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Previous
oc: Precedent

en: Next
oc: Seguent

en: E-mail
oc: Corrièr electronic

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Subject
oc: Objècte

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Enabled
oc: Activat

en: Help text
oc: Tèxte d'ajuda

en: Field
oc: Camp

en: Label
oc: Etiqueta

en: Configure
oc: Configurar

en: To
oc: A

en: Fields
oc: Camps

en: Advanced
oc: Avançat

en: Clear
oc: Escafar

en: Text field
oc: Camp tèxte

en: Remove field
oc: Suprimir un camp

en: Properties
oc: Proprietats

en: Download file
oc: Telecargar lo fichièr

en: Submit button text
oc: Tèxte del boton de somission

en: Fieldset
oc: Grop de camps

en: Create a block
oc: Crear un bloc

en: Path:
oc: Camin :
