Webform Alternate UI (7.x-1.0-alpha5) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Next
ps: بل

en: E-mail
ps: بریښنالیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Subject
ps: موضوع

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Configure
ps: سازول

en: To
ps: ته

en: Advanced
ps: پرمخ تللی

en: Text field
ps: متن ډګر

en: Properties
ps: ځانتياوې
