Webform Alternate UI (7.x-1.0-alpha5) - en to ru translation catalogue (35 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Previous
ru: Назад

en: Next
ru: Вперёд

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Subject
ru: Тема

en: Cancel
ru: Отмена

en: Description
ru: Описание

en: Enabled
ru: Включено

en: Help text
ru: Справочный текст

en: Field
ru: Поле

en: Label
ru: Метка

en: Configure
ru: Настроить

en: Submission information
ru: Информация об отправлении

en: To
ru: Кому

en: Fields
ru: Поля

en: Advanced
ru: Расширенные

en: Clear
ru: Очистить

en: Text field
ru: Текстовое поле

en: Webform
ru: Веб-форма

en: submission(s)
ru: отправление(й)

en: Go back to the form
ru: Вернуться к форме

en: Remove field
ru: Удалить поле

en: Radio buttons
ru: Радиокнопки

en: Properties
ru: Свойства

en: Download file
ru: Скачать файл

en: File upload
ru: Загрузка файла

en: Submit button text
ru: Текст кнопки отправки

en: Thank you, your submission has been received.
ru: Спасибо, отправление получено.

en: Form settings
ru: Настройки формы

en: Page break
ru: Разрыв страницы

en: Hidden field
ru: Скрытое поле

en: The email address %mail is not valid.
ru: Некорректный email адрес %mail.

en: Create a block
ru: Создать блок

en: Path:
ru: Путь:
