Webform Alternate UI (7.x-1.0-alpha5) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Body
se: Gorut

en: E-mail
se: Epoasta

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Field
se: Gieddi

en: Fields
se: Giettit
