Webform Alternate UI (7.x-1.0-alpha5) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Next
sr: Следећи

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Subject
sr: Предмет

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Enabled
sr: Укључено

en: Help text
sr: Помоћ

en: Label
sr: Ознака

en: Submit button text
sr: Назив дугмета "Пошаљи"
