Webform Alternate UI (7.x-1.0-alpha5) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Previous
te: ముందు

en: Next
te: తరువాత

en: E-mail
te: ఈమెయిలు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Subject
te: విషయం

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Help text
te: సహాయపు పాఠ్యం

en: Field
te: ఖాళీ

en: Label
te: లేబుల్

en: Configure
te: స్వరూపించు

en: To
te: ఎవరికి
