Webform Alternate UI (7.x-1.0-alpha6) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: E-mail
ast: Corréu-e

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Subject
ast: Asuntu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Enabled
ast: Activáu

en: Help text
ast: Testu d'aida

en: Field
ast: Campu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Configure
ast: Configurar

en: To
ast: Pa

en: Text field
ast: Campu de testu
