Webform Alternate UI (7.x-1.0-alpha6) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Previous
bn: পিছনে

en: Next
bn: পরবর্তী

en: E-mail
bn: ই-মেইল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Subject
bn: বিষয়

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Configure
bn: কনফিগার

en: To
bn: বরাবর

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: Create a block
bn: একটি ব্লক তৈরি করুন
