Webform Alternate UI (7.x-1.0-alpha6) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Body
br: Korf

en: Previous
br: Diarog

en: Next
br: Da heul

en: Delete
br: Dilemel

en: Subject
br: Danvez

en: The email address %mail is not valid.
br: Anwiriek eo ar chomlec'h postel %mail.
