Webform Alternate UI (7.x-1.0-alpha6) - en to el translation catalogue (25 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Subject
el: Θέμα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Help text
el: Κείμενο βοήθειας

en: Field
el: Πεδίο

en: Label
el: Ετικέτα

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: To
el: Προς

en: Fields
el: Πεδία

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: Clear
el: Καθαρισμός

en: Text field
el: Πεδίο κειμένου

en: submission(s)
el: υποβολή (-ές)

en: Go back to the form
el: Μετάβαση πίσω στη φόρμα

en: Download file
el: Κατέβασμα αρχείου

en: Submit button text
el: Κείμενο πλήκτρου υποβολής

en: Thank you, your submission has been received.
el: Σας ευχαριστούμε, έγινε λήψη της υποβολής σας.

en: The email address %mail is not valid.
el: Η διεύθυνση email %mail δεν είναι έγκυρη.

en: Create a block
el: Δημιουργία μπλοκ
