Webform Alternate UI (7.x-1.0-alpha6) - en to gu translation catalogue (18 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Previous
gu: પાછળનું

en: Next
gu: આગળ

en: E-mail
gu: ઈમેલ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Subject
gu: વિષય

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Help text
gu: મદદ સંદેશ

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Text field
gu: લખાણ ક્ષેત્ર

en: Remove field
gu: ક્ષેત્ર દૂર કરો

en: Properties
gu: ગુણધર્મો
