Webform Alternate UI (7.x-1.0-alpha6) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: E-mail
hr: E-pošta

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Subject
hr: Naziv

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Help text
hr: Tekst pomoći

en: Field
hr: Polje

en: Label
hr: Oznaka

en: Configure
hr: Prilagodi

en: To
hr: Za

en: Fields
hr: Polja

en: Advanced
hr: Napredno

en: Clear
hr: Očisti

en: Text field
hr: Polje teksta

en: Remove field
hr: Ukloni polje
